Úvod » Plavecké potřeby » kojenecké a dětské plavky » Dětské plavky Happy Nappy - vzor hvězdice


        

Dětské plavky Happy Nappy - vzor hvězdice

SplashAbout

top produkt

skladem

 

Dostupnost: Ihned k odeslání
Číslo produktu: SA-HNVH
Výrobce: SplashAbout
Barva: hvězdice
Velikost plavky:
naše cena bez DPH: 284 Kč (10 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
344 Kč (13 EUR)

Nejdůležitější položkou v plavání jsou plavečky Vašeho děťátka.

Do plaveček Happy Nappy nepotřebujete PLAVACÍ PLÍNKU, jsou plně funkční bez ní! Neoprén s vysokým obsahem kaučuku propustí pouze moč kvůli, které je ve vodě chlór, a proto také nedochází k nežádoucímu efektu, kdy plenka nasákne, ztěžkne a znesnadňuje dětem pohyb.

Většina dětských plaveckých kurzů v České a Slovenské republice doporučuje, aby je mělo každé dítě. Mnoho z těchto kurzů má povinné přímo tyto plavečky díky daleko lepším výsledkům kvality vody při jejich používání. Hlavní myšlenka spočívá v tom, že plavete se svým miminkem - nikoliv s obsahem jeho nebo její plínky!

Jsou vyrobeny z 1 mm pružného, elastického neoprénu s měkkým, přiléhavým střihem, a širokým páskem z tkaniny s vysokým obsahem kaučuku, aby všechny nečistoty zůstaly uvnitř. ˇ3iroké lemy pevně obepínají stehýnka i bříško a také se dětem nezařezávají do kůže jako klasické gumičkové plavky.

Design byl navržen plaveckými instruktory a rodiči, kteří pamatovali na potřeby svých dětí. Tak jednoduché a přesto tak účinné, žádné šňůrky, žádný suchý zip, žádná guma. Funguje to! Mohou být nošeny s nebo bez konvenčních plavacích plínek – podšívka se velmi snadno čistí.

Vyberte si z naší skvělé nabídky barev a potisků, a z našeho sortimentu velikostí - od novorozence po batole.

XS = 3-4kg (dříve narozené - 2 měsíce)
S = 3-6kg (0-4 měsíce)
M = 6-11kg (3-8 měsíců)
L = 10-15kg (6-14 měsíců)
XL = 13-18kg (12-24 měsíců)
XXL = batole 16 a více kg

VELIKOST PLAVEK VYBÍREJTE VŽDY PODLE VÁHY DÍTĚTE

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

adoQmIuYKEcLUZui [139.18.211.*]

24.03.2013 04:14

KiEPLeszblsKX

I almost never leave a repsnose, but I browsed a few of the comments on this pageWorking at home Mum My Anywhere Working Tips. I actually do have 2 questions for you if it's allright. Is it just me or do some of the remarks come across as if they are coming from brain dead people? And, if you are writing on other online sites, I would like to keep up with you. Could you make a list of every one of all your public sites like your linkedin profile, Facebook page or twitter feed?Genie recently posted..